'; Kočky, koťata na prodej
              
Přidat inzerát
Kategorie:
Doporučujeme:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
Kočky - stříbrné přívěsky
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Stříbrné přívěsky

Kočky, koťata na prodej - inzerce

Počet inzerátů v kategorii: 22 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3   Další >>
Přidat inzerát do této sekce
Nabízím ke koupi kočičí holku (světlejší) a kluka. Dvouměsíční. Chovaní v bytě, čistotní (potřebu vykonávají na kočkolit), přátelští, zvyklí na pejska. Krásná, pravidelná kresba. K odběru ihned.
Detail
Máme k dispozici bengálské a Savannah koťata k dispozici připraveni jít do každého krásného dostupného domova. Přicházejí s úplnou registrací. Jsou připraveni stát se vaším společenským životem, mají dobrý temperament a jsou zdravé kočky. Vakcinované, červené, veterinářské. Moje koťátka jsou děti v domě, učí se, jak se doma společně s dětmi a jinými zvířaty učit.
rodiny, které mají zájem, by mě měly zaslat zpět (zoto103@gmail.com).
dík
Detail
04. října 2017 
Nabídka:  Bengálsko a Savannah kotata na prodej
Velmi levné a dostupné zdravé Bengálsko a Savannah kotata jsou k dispozici pro vaší péci.
Bengálsko kotata jsou samci a samice Bengálsko kotata k dispozici.
ockovaná, odcervená, kontrola veterinár, rodokmen a cistokrevné plemeno Bengálsko kotata.
Zájemce by se meli obrátit na tyto e-maily (mekas103@gmail.com
Detail
25. září 2017 
Nabídka:  Britská koťata
Naši huňatí medvídci y, které by ocenily jejich velmi milé a pohodové povahy. Jejich mohutný vzrůst a plyšovou srst. Testovaný chov je samozřejmostí. Více informací ráda sdělím emailem.
Detail
06. září 2017 
Nabídka:  Ragdoll kotě s PP k odběru.
Chovatelská stanice Blue View ragdoll koček z Přerova nabízí k rezervaci a nebo ihned k odběru ragdoll kočičky a kocourky s rodokmenem. Více na stránkách chovatelské stanice Blue View http://ragdoll-blue-view.webnode.cz/ nebo na telefonu 608247822 p. Gall Vojtěch (8 - 18 hod).
Detail
Ch.s. Sudden Blazing nabízí nádherného vymazleného a sebevědomého mainského kluka jménem Chico v barvě černé (s trochou bílé dole na hrudníku). Očkovaný, prev. odčervený, kastrovaný, s KS a pěknou výbavičkou. Doživotní chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Rodiče negativně testovaní na všechny dědičné a u tohoto plemene sledované nemoci. Pouze do výborných podmínek do bytu/domu. Kočičí kamarád podmínkou. Prosím pouze vážní zájemci. Více info na našich webových stránkách www.suddenblazing.estranky.cz, e-mail: kelkerke@seznam.cz, 604 593 882
Detail
26. srpna 2017 
Nabídka:  Prodám modré koťátko
Otec modrý s delší srstí, velice klidný a mazlivý, matka malinko temperamentnější, krátkosrstá s whiskas kresbou. Koťátka modrá s nádherným žíháním. V nabídce dva kocourci. Koťátka jsou zdravá, odčervená, naočkovaná, veterinárně prohlédnutá. Čistotná, naučená na kočičí WC (silikagel). Stará osm týdnů, možno k okamžitému odběru. Fotografie jsou aktuální, Koťátka jsou vychovaná v bytě, jako mazlíci, nikoliv lovci krtků a jiné havěti. Budu ráda, když s nimi bude i nadále vlídně zacházeno a noví páníčci se občas ozvou, jak šelmička roste a jak se má. Kotě dostane na cestu balíček se superprémiovou stravou do začátků, hračkou, laskominkou a očkovacím průkazem.
Detail
26. července 2017 
Nabídka:  Sladký Britská koťátka
Nabízí k prodeji britská koťátka v barvě lila bikolor s PP. Koťátka budou k odběru v září. Koťátka budou naučena na kočičí toaletu, vymazlená, přítulná, očkovaná, čipovaná, odčervená včetně EU Pasu. Hledáme pro ně milující domovy a láskyplné zacházení.
Detail
20. června 2017 
Nabídka:  Savannah SBT - savanová koťátka SBT s PP
Zadáme překrásná vymazlená čistokrevná koťátka plemene Savannah z našeho vrhu H, narozená dne 14.dubna 2017. Volní jsou poslední 2 kocourci a 2 kočičky. Europas, čip, vakcinace, od ...
Detail
16. června 2017 
Nabídka:  Bengálská koťátka s PP na prodej
Bengálská kočka - CHS Felis Empire.cz prodá koťátka po výborných rodičích, 2x očkovaná, odčervená, vymazlená, EU pas + čip, k odběru ihned.neváhejte kontaktovat na vaše.
Detail
Zobrazena stránka: 1 ze 3
Stránka:[1] 2 3   Další >>