Přidat inzerát
Kategorie:
Doporučujeme:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
Kočky - stříbrné přívěsky
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Ocelové přívěsky

Kočky, koťata na prodej - inzerce

Počet inzerátů v kategorii: 45 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3 4 5   Další >>
Přidat inzerát do této sekce
26. července 2017 
Nabídka:  Sladký Britská koťátka
Nabízí k prodeji britská koťátka v barvě lila bikolor s PP. Koťátka budou k odběru v září. Koťátka budou naučena na kočičí toaletu, vymazlená, přítulná, očkovaná, čipovaná, odčervená včetně EU Pasu. Hledáme pro ně milující domovy a láskyplné zacházení.
Detail
20. června 2017 
Nabídka:  Savannah SBT - savanová koťátka SBT s PP
Zadáme překrásná vymazlená čistokrevná koťátka plemene Savannah z našeho vrhu H, narozená dne 14.dubna 2017. Volní jsou poslední 2 kocourci a 2 kočičky. Europas, čip, vakcinace, od ...
Detail
16. června 2017 
Nabídka:  Bengálská koťátka s PP na prodej
Bengálská kočka - CHS Felis Empire.cz prodá koťátka po výborných rodičích, 2x očkovaná, odčervená, vymazlená, EU pas + čip, k odběru ihned.neváhejte kontaktovat na vaše.
Detail
05. června 2017 
Nabídka:  Bengálská koťátka
Nabízím k rezervaci bengálského kocourka s PP Kocourek odejde do nového domova čipovaný s mezinárodním pasem, kompletně naočkovaný, několikrát odčervený.
Detail
30. května 2017 
Nabídka:  Koťátka k odběru rasa Burmilla
Nabízíme k odběru krásná koťátka rasy Burmilla s PP po výborných rodičích. Odběr možný v červnu 2017. Nezávazná návštěva vítána.
Detail
26. května 2017 
Nabídka:  Koťátka britská modrá s PP prodej
Jmenujeme se Hermiona a Helena Blue Beetle CZ. Jsme britské modré krátkosrsté kočičky s průkazem původu. Narodily jsme se 12.3.2017. Jsme očkované, odčervené, plně socializované, chodíme na záchůdek. Nejraději si hrajeme a spinkáme. Hledáme nejlepší lidi na světě, kteří by nás měli rádi tak jako naše rodinka, ve které vyrůstáme. Jsme vhodné na výstavy i chov, ale můžete nás mít i jako mazlíčka na celý život. Pokud byste nás chtěli vidět-my Vás určitě :-) - tak o sobě dejte vědět. Mrknout se na nás můžete na našich stránkách, jsme velmi fotogenické a uvidíte tam i mamku s taťkou!
Chovatelský servis je samozřejmostí :-)
Těšíme se na viděnou. Web: http://www.bluebeetle.cz
Detail
18. května 2017 
Nabídka:  Britská koťátka
Nabízíme britského kocourka a kočičku z vrhu I. Již k odběru, očkovaní, odčervení, naučení na záchůdek, škrabadlo a ruch domácnosti. Rádi si hrají a mazlí se. Jsou z testovaného chovu po výstavně úspěšných rodičích.
Detail
17. května 2017 
Nabídka:  Ragdoll kotata bez PP,
Od malých domácích plemenných kotat máme k radosti. Kotata bude pripravena na konci kvetna 2017, budou ockovaná, odcervená, jsme se naucili toaletu.V V soucasné dobe máme 4 kocky a jednoho kocourka. Všechna kotata jsou videt
Detail
Nedaří se Vám prodej Vašich odchovů v ČR? Zkuste prodat do zahraničí!!! Podám Vám inzeráty v těchto zemích: Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko, Itálie, Španělsko, Maďarsko, USA, Kanada, Finsko, Švédsko, Litva, Rumunsko, Anglie a mnoho dalších! Kvalitní a ověřená služba více než 150ti chovatelských stanic i soukromých osob či realitních kanceláří.
Více informací naleznete na mém webu: www.zahranicni-inzerce.cz, kde inzerci rovnou objednáte nebo emailem. RYCHLE, KVALITNĚ, SPOLEHLIVĚ a JEDNODUŠE!
Inzeruji chovatelům již více než 5 let!
Detail
01. května 2017 
Nabídka:  Britská koťátka
V naší ChS Messier Star máme volná britská koťátka s PP.v barvě modrá a lila. Koťátka jsou vhodná do chovu i na mazlíka, rodiče pravidelně testovaní. Máme dvě modré kočičky Denisu a Daisy, dvě lila kočičky Daffy a Doris, tři lila kluci Dexter
Detail
Zobrazena stránka: 1 z 5
Stránka:[1] 2 3 4 5   Další >>